Sandviç Panel Kabinler

NOREX KONTEYNER


Norex Konteyner olarak , İzmir Aliağa'da firmamıza ait showroomuz da Sandviç Panel kabin satışı yapmaktayız. Özellikle Ege bölgesinde faaliyet gösteren inşaat firmaları ve diğer kurumların sandviç panel güvenlik kabini ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz. Bekçi kulübesi olarak da kullanılan panel kabinlerimiz ucuz fiyat ve kaliteli malzeme ile üretilmiş olup Aliağa showroomuzda görebilirsiniz.

Panel Kabinlerimiz 1.10 cm x 1.10 cm den başlayıp 3 mt x7 mt ölçülerinde ofis şantiye konteyneri ebatlarına kadar mevcuttur. Ayrıca WC & Duş kabinlerimizde Aliağa Sanayi Bölgesindeki showroomuz da satışa sunulmaktadır.

Sandviç Panel Kabinlerimizin ebatları  : 1.10 x 1.10 / 1.45x1.45 / 1.45 x2.10 / 1.45 x2.70 / 2.20x2.20 / 2.20 x2.70 / 2.70 x 2.70 ve 2.30 m yükseklik ebatlarında dır. Kabinlerin yaklaşık ağırlıkları 230-540 kgs arasındadır. Tüm malzemeler TSE belgelidir.

TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI Türkiye İklim Bölgeleri
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
ZEMİN DÖŞEMESİ TSE 634-2 çimentolu yonga levha (betopan)
İZOLASYONU Polisitren Köpük (EPS) TS EN 13163
ŞASE YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Kabinin zemini özel şekillendirilmiş çelik konstrüksiyonlu ve 20*40-30*50 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir. 
ZEMİN KAPLAMASI Kabinin zemin kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz çimentolu yonga levha (Betopan) levhalar zemine döşeme kaplaması olarak yaşam alanlarında 2,5 mm PVC Mineflo, ıslak alanlarda beyaz renk seramik kulanılmaktadır.
DIŞ PANEL
DIŞ PANEL KAPLAMASI Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı 0,40 mm elektro statik toz boyalı galvaniz sac malzemedir. Antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliklere sahiptir. Farklı renkte gövde boyaması yapılmaz.
İÇ PANEL KAPLAMASI 0,40 mm elektro statik toz boyalı galvaniz sac malzemedir. Farklı renkte gövde boyaması yapılmaz.
PANEL İZOLASYONU 30 mm kalınlıkta 16 kg/m³ yoğunluğa sahip Polistiren Köpük (EPS) kullanılır. Yangın sınıfı B1 dir. Koku ve küf yapmaz. Isı ve ses izolasyonu sağlar. 
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ ABS malzemeden 4 mm kalınlığında tek cidarlı olarak imal edilmektedir. Özel olarak hazırlanmış 1,5 mm çelik profil, galvaniz şase karkas ile güçlendirilmiş çatı, kabin konstrüksiyonuna vidalı bağlantı ile montaj edilmiştir.
ÇATI İZOLASYONU Çatı konstrüksiyonu içinde 40 mm kalınlıkta 16 kg/m³ yoğunlukta Polisitren Köpük (EPS) ile izolasyon, özel formlu CTP çatı ile mükemmel sızdırmazlık sağlanmıştır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA Tavan kaplaması olarak PVC Lambri kullanılmıştır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı 0,40 mm elektro statik toz boyalı galvaniz sac malzemedir. Antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliklere sahiptir. Farklı renkte gövde boyaması yapılmaz.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır. 
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
METAL AKSAM 2 mm kalınlığında çelik profil galvaniz şase kullanılmaktadır. Konstrüksiyon boyanmamaktadır. Galvaniz malzeme dış kapama parçaları istek doğrultusunda elektro statik boyalı standart renklerde imal edilmektedir.
ELEKTRİK TESİSATI
KABLO Elektrik tesisatı kablo kanalı kullanılarak sıva üstü 3 x 2,5 TSE belgeli NYM marka kablo döşenmiştir. 
SİGORTALAR 16 amper TSE belgeli sigorta otomatı kullanılmaktadır. 
AYDINLATMA ARMATÜRÜ TSE belgeli simit veya glop aydınlatma armatürü kullanılmaktadır.
PRİZ VE ANAHTARLAR Elektrik anahtarı ve topraklı prizlerde 2000 W 220 Volt dayanıklı TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
VİTRİFİYE TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır.
OPSİYONEL AKSESUARLAR
Opsiyonel olarak pencere saçak, banko,masa,raf,evye,jaluzi,iç duvar bölmesi ve ilave wc istenmesi gibi özel istekler ücret karşılığı yapılmaktadır.
KALDIRMA SİSTEMİ ve SEVKİYAT
Sevk edileceği alan koşullarına göre, iç köşelerdeki mapa halkaları sayesinde vinç ile yükleme yapılabilir. Ancak bunun için eşit ölçüde çelik halat ve minimum 2 m. Bom mesafesine dikkat edilmelidir. Vinç ile yüklemenin mümkün olmadığı koşullarda alttan forklift veya transpalet ile taşımaya izin veren ayaklar mevcuttur. Araç kabinin indirileceği yere kadar yanaşmalıdır.