Biz Kimiz?

Norex Denizcilik Türkiye ' nin en dinamik ve lider  Taşınabilir Soğuk Hava Depo  Konteyner kiralama ve satış firmasıdır.    Norex Denizcilik olarak birçok müşterimizin konteyner kiralama hizmetini yönetiyoruz. ISO yük konteyneri ticareti ve portatif soğuk hava deposu kiralama konusunda yaptığı yatırımlar ile sektördeki pazar payını genişletmeye devam eden Norex  75 adet mobil soğuk hava deposu ile sektöründeki lider firma olmanın gururunu yaşıyor ve yakın zamanda daha büyük pazar payı hedeflemektedir. 

Norex ColdStore , portatif & mobil soğuk depo konteynerlerimiz ile bir çok sektörün acil, kısa ve uzun dönemli portatif soğuk hava depo ihtiyaçlarına ekonomik çözümler üretiyoruz. 

Marka sloganımızı " Bir saatte soğuk hava deponuz kapınızda ..." olarak belirledik. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri taşımak için ürünlerimiz ,servislerimiz ve hizmet kalitemiz üzerinde sürekli çalışıyoruz. 

Sektörümüzün en çok tercih edilen markası olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Amacımız kurulduğumuz 2003 yılından itibaren müşterilerimiz ile uzun süreli iş ortaklıklarına imza atmak.

 

Vizyonumuz: Müşterilerimizin konteyner kiralama ihtiyaçlarına kolay ve yenilikçi çözüm üreten lider firma olmak ve bu hizmetleri avantajlı fiyatlar ile sağlamak.