Biz Kimiz?

Norex Denizcilik Türkiye ' nin en dinamik ve lider  Taşınabilir Soğuk Hava Depo ve Iso Yük Konteyner kiralama ve satış firmasıdır.  Norex Denizcilik olarak birçok müşterimizin konteyner kiralama hizmetini yönetiyoruz. ISO yük konteyneri ticareti ve portatif soğuk hava deposu kiralama konusunda yaptığı yatırımlar ile sektördeki pazar payını genişletmeye devam eden Norex  yakın zamanda daha büyük pazar payı hedeflemektedir. 

Norex ColdStore , portatif soğuk depo konteynerlerimiz ile bir çok sektörün acil, kısa ve uzun dönemli portatif soğuk hava depo ihtiyaçlarına ekonomik çözümler üretiyoruz. 

Marka sloganımızı " Bir saatte soğuk hava deponuz kapınızda ..." olarak belirledik. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri taşımak için ürünlerimiz ,servislerimiz ve hizmet kalitemiz üzerinde sürekli çalışıyoruz. 

Sektörümüzün en çok tercih edilen markası olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Amacımız kurulduğumuz 2003 yılından itibaren müşterilerimiz ile uzun süreli iş ortaklıklarına imza atmak.

Norex ayrıca, Ukrayna ve Türkiye arasında konteyner taşımacılığında pazar payı itibariyle Türkiye deki önemli   freight forwarder firmaları arasında ilk sıralardadır.  Karadeniz bölgesi limanlarına yapılan konteyner taşımalarında hatırı sayılır bir pazar payı olan firmamız aynı zamanda Gemi Acente ve Armatörleri  ile de uzun yıllara dayanan sağlam ticari ilişkilere sahiptir.

Vizyonumuz: Müşterilerimizin konteyner kiralama ihtiyaçlarına kolay ve yenilikçi çözüm üreten lider firma olmak ve bu hizmetleri avantajlı fiyatlar ile sağlamak.