Reefer Konteynerler

NOREX COLDSTORE


REEFER KONTEYNER:

 

Reefer konteynerler  genellikle uluslarası taşımacılıkta soğuk zincir taşımacılığında kullanılmaktadırlar. Bu konteynerler soğuk hava depolaması gerektiren tüm yaş sebze meyve et , balık , tavuk ve diğer bir çok ürünün kıtalar arası gemi deniz yolu ile taşınmasında kullanılmaktadırlar.

Norex, müşterilerimizin sıfır veya ikinci el satılık  reefer konteyner ihtiyaçlarını çok uygun Türkiye piyasa fiyatlarının altında BENELUX depolarından temin etmektedir.

Müşterilerimin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yılı, kondisyonu makine türü gibi bir çok özelliğine göre en uygun reefer konteyner Kuzey Avrupa depolarımızda temin edilip müşterimizin onayına istinaden 15-20 gün içinde Türkiye teslimleri gerçekleştirilmektedir.

Özellikle uzun dönem depolama gerekliliğinde ve ürünlerin depo giriş-çıkış işlemlerinin sık yapılmayacağı durumlarda standart reefer konteynerler yaş sebze meyve, et, balık ve tavuk ürünleri ve soğuk hava depolaması gerektirecek daha bir çok ürünün depolaması için mükemmel çözümdür.

REEFER KONTEYNER ÖLÇÜLERİ:

Reefer Konteyner