Norex Mobil Soğuk Hava Depoları

NOREX COLDSTORE


NOREX MOBİL SOĞUK HAVA DEPOLARIMIZ - KONTEYNERLERİMİZ PORTATİF SOĞUK HAVA DEPOLAMAYA YENİ BİR BOYUT GETİRİYOR. 

Norex Mobil Soğuk Hava Depo konteynerleri soğuk hava depolamaya uygun şekilde tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Taşınabilir olmaları ve istenilen düz herhangi bir zeminde kullanılabilmeleri müşterilere önemli bir avantaj yaratmaktadır.

Özellikle düşük enerji tüketimi, güvenilir depolamaya uygun olması ve ayrıca 6 mt den 12 mt uzunluğa ve 28 m3 den 69 m3 hacime kadar  farklı ölçülerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına sunulmaktadır. 

Bir çok sektörden gelen talepler sonucu Mobil Soğuk Hava Depo konteynerlerimizin geniş bir alanda kullanılması doğru tasarım ve verimliliğinin kanıtı olmuştur.

Kolayca açılıp kapanabilen kapılarıyla 20'lik ve 40'lık olmak üzere Norex ColdStore konteynerler kısa, orta ve uzun vadeli soğuk depolama gereksinimi için idealdir.

Çalistirma sıcaklığı aralığı, takılan mekanik aksama bağlı olarak -40' C ile + 60' C arasinda değişir.

Norex Mobil Soğuk Hava Depo konteynerlerimizin soğutma ünitelerinde dünya çapında kabul görmüş CARRIER ve STARCOOL marka soğutma üniteleri kullanılmıştır. Çevre dostu ve yeni teknoloji ürünü olan bu üniteler özellikle kolay kullanımları ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle dünya çapında en çok tercih edilen soğutma ekipmanlardır.

 

 Carrier Thinline Kullanıcı Kılavuzu  Link