NOREX COLD STORE OLARAK 7. Sİ DÜZENLENEN FETHİYE AGRİTECH TARIM FUARINA KATILDIK

NOREX COLD STORE OLARAK 7. Sİ DÜZENLENEN FETHİYE AGRİTECH TARIM FUARINA KATILDIK

Norex Soğuk Hava Depo Konteynerleri olarak, bu yıl 7.si düzenlenen Fethiye Tarım fuarına katıldık. 12-15 Nisan tarihleri arasında Fethiye Çamköy Fuar alanında düzenlenen fuarda meyve ve sebze üreticilerinin soğuk hava ihtiyaçlarına cevap vermek adına 20 dc reefer soğutuculu konteynerimizi fuar alanında sergiledik. Özellikle naranciy elimo portakal, elma, ayva ,kivi üreticileri soğuk hava konteynerimize yoğun ilgi gösterdiler. Taşınabilir olması ve az elektrik tüketimi gibi avantajları nedeniyle Norex soğuk hava depo konteynerimiz ziyaretçilerin ilgisini çekti. Norex Soğuk hava konteynerimizin taşınabilir olması  çiftçilerimizin seralarında bahçelerinde kendi özel soğuk hava depolarını yaratmalarına olanak vermektedir.   Kiralık ve satılık olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Özellikle yaz aylarında buzhanelerin , soğuk hava depolarının dolu olması gibi durumlarda çok hızlı çözüm üreten Norex soğuk hava konteynerlerimiz aynı zamanda uzun ömürleri ile de müşterilerimize fayda sağlamaktadır.

Norex Denizcilik Soğuk Hava Konteyner Sağlayıcısı olarak MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde bu yıl 7'incisi düzenlenen Fethiye Tarım, Hayvancılık, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarına Katıldık.
Marmaris Fuarcılık (MARFO) tarafından organize Fethiye Tarım, Hayvancılık, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarı, Çamköy Mahallesi'ndeki Çamköy Kapalı Pazaryeri'nde açıdı. 5 bini kapalı, 6 bin metrekare alan üzerine kurululan fuarda, 120 firma stant açtı. Sera ekipmanları, tarım teknolojileri ve sulama sistemlerinin yanı sıra fide, peyzaj ve organik tarım mekanizasyonları ve Soğuk hava depo konteyneri, buzhane , taşınabilir soğuk depo konteyneri fuarda görücüye çıktı. 

Sosyal Ağlarda Paylaş